Учню черкаського ГПЛ потрібна невідкладна допомога

Учню черкаського ГПЛ потрібна невідкладна допомога

Учнівський, вчительський колективи, Президентська рада та Рада ліцею звертаються до громадськості: випускників, батьків та друзів ліцею про допомогу!
Нашому другу, учню випускного ІV-A курсу (11 класу), Олегу Перевізнику 26.12.16 р було поставлено остаточний діагноз – лімфома, ст ІV (довідка з повним діагнозом додається).
Ми вирішили організувати збір коштів. За цей час ми з’ясували план, за яким буде проходити лікування. Перший етап – хіміотерапія (три перші ін’єкцій були надані за рахунок держави). Згідно зі статистичними даними, курс хіміотерапії у 80% дає позитивні результати.

Три перші безкоштовні ін’єкції були введені протягом одного тижня (з 30.12.16 по 06.01.17). Тож, головною метою збору коштів є оплата наступних ін’єкцій курсу хіміотерапії, кількість яких лікар з часом визначить в процесі лікування, та підтримуючого курсу після кожної ін’єкцій (наразі ціна однієї ін’єкції невідома, проте один підтримуючий курс коштує 20 000 грн).
Ми просимо Вас долучитися до збору коштів, що ви можете здійснити двома шляхами:
1. У приміщенні нашого ліцею стоїть спеціальна скринька для збору коштів.
2. На ім’я Перевізника О.О. відкрита окрема картка в ПриватБанку (реквізити нижче). Шукаємо можливість відкрити валютну картку.


Також, Ви можете допомогти будь-якими іншими засобами: пошуком благодійників, репостами, зверненням до родичів, знайомих закордоном. Просимо Вас регулярно долучатися до допомоги, адже розуміємо, що лікування буде тривалим (1,5-2 роки) і вимагатиме постійних витрат.
Усі офіційні уточнення ми будемо робити у коментарях до цього посту, а також регулярно звітуватись про зібрані кошти зі скриньки.

Картка ПриватБанку на ім’я Перевізник О.О.:
5168 7573 1780 5937
Телефон батька (Олександр Олександрович): 093-202-98-27

Прочитайте ще:

Залиште коментар