Ухвалено закон про звільнення від військової служби

Ухвалено закон про звільнення від військової служби

Ухвалено Закон щодо звільнення з військової служби під час дії воєнного стану військовослужбовців, якщо їхні близькі родичі загинули або пропали безвісти. Про це повідомляє речниця поліції Зоя Вовк.

Сьогодні, 3 травня, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №8009 «Про внесення змін до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо розширення підстав звільнення з військової служби деяких категорій громадян в період воєнного стану».

Документом встановлюється додаткова підстава для звільнення з військової служби під час воєнного стану військовослужбовцям чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час дії воєнного стану.

“Раніше Парламентом було ухвалено законопроєкт, який передбачає, що не підлягають призову особи, близькі яких загинули чи пропали безвісти під час російсько-української війни. Однак, не враховано всіх категорій громадян, тому задля відновлення принципу справедливості, пропонується аналогічним чином врахувати інтереси військовослужбовців та забезпечити їм право на звільнення з військової служби”, – розповів голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат “Слуги Народу” Олександр Завітневич.

Залиште коментар