Укласти шлюб за добу можна в Смілі

Укласти шлюб за добу можна в Смілі

Вам необхідно звернутися до «Організатора» у місті Смілі: комунальна установа «Смілянський міський будинок культури» (код ЄДРПОУ: 40912112).

Місцезнаходження : м. Сміла, вул. Соборна, 100. Телефон: (04733) 4-04-39, 2-09-96, 4-63-50. Місце проведення та всі побажання до Вашої шлюбної церемонії погоджуються з Організатором.

Звертаємо увагу, що пілотний проект Міністерства юстиції України передбачає лише можливість вибору заявниками бажаних дати та місця проведення державної реєстрації шлюбу, проте не позбавляє необхідності подання для державної реєстрації шлюбу документів, передбачених діючим законодавством України, а саме:
1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
2. У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Вартість та склад платних послуг з організації та проведення державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації пілотного проекту Комунальною установою «Смілянський міський будинок культури» затверджений наказом від 28.11.2017 № 72 «Про затвердження вартості платних послуг з організації державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації Пілотного проекту на базі «Смілянського міського будинку культури».

За інформацією сайту Smila-info.

Прочитайте ще:

Залиште коментар