Українська земля повинна належати лише народу України і тим, хто на ній працює

Українська земля повинна належати лише народу України і тим, хто на ній працює

Семен Радченко, керівник від ВО «Батьківщина» на окрузі №196

Українська земля повинна належати лише народу України і тим, хто на ній працює. Це прописано і в головному законі нашої держави – Конституції України. Тому відкриття ринку землі за тими законопроєктами, які нині знаходяться на розгляді у Верховній Раді, – це не що інше, як перетворення українських чорноземів у великий обсяг спекулятивного товару.

Ні для кого не секрет, що українські сільськогосподарські землі є одними з кращих у світі. Тому лише держава повинна мати право купувати землю у громадян, які хочуть продати свої наділи, та передавати в оренду аграріям, які на ній працюють. Нам необхідно розвивати сільське господарство, мале сімейне фермерство, налагодити виробництво та продаж молочної та м’ясної продукції, виробів зернової переробки.

Натомість впровадження ринку землі перетворить нашу державу на сировинний придаток. Відповідно до законопроєктів від влади держава відмовляється від будь-якого контролю за використанням сільськогосподарської землі. На ній можна буде сіяти все що завгодно, або нічого не сіяти, занедбавши і виснаживши. Її можна буде забудувати або влаштувати на ній звалище. Можна бути навіть зняти верхній шар ґрунту – це прямо записано в законопроекті. Ми не повинні цього допустити.

Залиште коментар