Українці Австралії тішаться відновленням козацьких традицій на Черкащині

Українці Австралії тішаться відновленням козацьких традицій на Черкащині

Перспективи співпраці щодо патріотичного виховання на теренах області обговорили в ОДА з гостями із Австралії. На Черкащину завітав Головний отаман Українського вільного козацтва Австралії Петро Деряжний разом зі своєю дружиною Нілою. Протягом трьох діб вони відвідували історичні куточки нашого регіону. А тут їх вітав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА

За словами Петра Деряжного, Черкащина дійсно є колискою українського козацтва. Каже: захоплені тим, що в області активно відновлюють козацькі традиції та звичаї, сприяючи тим самим розвитку патріотичного виховання. Натомість зі свого боку всіляко готові допомагати в реалізації козацьких заходів на території області.

– Виховання молоді в дусі патріотизму в останні роки набуло значного розмаху, – зазначив у ході розмови Віталій Коваль. – Держава та громадські організації намагаються максимально залучати молодь до вивчення українських національних культурних та військових традицій. Підтримуючи суспільні ініціативи, на Черкащині, зокрема, відображаємо їх в обласних програмах чи шляхом проведення комплексних заходів, кількість яких збільшили за останні роки в кілька разів. Тож будемо дуже вдячні за підтримку.

По завершенню зустрічі, Віталій Володимирович презентував гостям подарункове видання про дослідження невідомих сторінок Тараса Шевченка, за авторства Василя Пахаренка.

Прочитайте ще:

Залиште коментар