Умань увійшла в топ-10 найпопулярніших туристичних маршрутів у травні

Умань увійшла в топ-10 найпопулярніших туристичних маршрутів у травні

У списку найпопулярніших туристичних напрямків по Україні на 9-му місці опинилася Умань.

Визначили десять найпопулярніших туристичних напрямків по Україні на травневі свята, повідомляє nv.ua. Серед них – Київ, Одеса, Карпати, Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський, Ужгород, Чернівці, Умань та Асканія-Нова.

Про це свідчать дані аналізу попиту на тури по Україні у туроператорів і тематичних запитів в інтернет-пошуковиках, проведеного фахівцями Асоціації індустрії гостинності України. Минулого року внутрішній туристичний потік в Україні становив 20 млн. турпоїздок, які здійснили приблизно 7 млн. українців.

За прогнозами, у 2017 році ці цифри збільшаться приблизно на 10%. Перші висновки можна буде зробити за підсумками травневих свят.

До найпопулярніших напрямків курортного відпочинку в Україні цього літа потрапили Кирилівка, Федотова коса; Бердянськ, Затока, Одеса, Карпати, Коблево, Залізний Порт, Генічеськ, Арабатська стрілка, Лазурне та Приморськ.

Одеса потіснила традиційного лідера весняного туристичного попиту – Закарпаття. А Київ лідирує за попитом як напрям турів на травневі вихідні для некиян з очевидних причин – свята частково збіглися з півфіналом Євробачення-2017, яке викликає інтерес.

(с) Діловий Регіон

Прочитайте ще:

Залиште коментар