Уманський гурт виступить на найбільшому музичному фестивалі світу

Уманський гурт виступить на найбільшому музичному фестивалі світу

Музичний гурт з Умані The Unsleeping став переможцем відбору APPS Music & SZIGET Festival 2019: Awards та отримав шанс представити Україну на п’ятому найбільшому музичному фестивалі світу Sziget Festival 2019. Від України туди також поїдуть Іван Дорн та Alyona Alyona. Фестиваль відбудеться 7-13 серпня у Будапешті. Про це пише 04744.info.

На початку 2019 року премія APPS Music & SZIGET: Awards визначила 14 найактуальніших артистів: ADAM, Braii, Cape Cod, DZ’OB, INDT, Цешо, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO та Wavy Dem.

Цьогоріч APPS Music & SZIGET: Awards удосконалила концепцію відбору номінантів. Експерти враховували свіжість і сміливість поглядів, участь у знакових медійних проектах, самобутність і оригінальність, а також ефектність заповнення незайнятої ніші.

Водночас вік артиста, жанр, у якому він працює та ступінь загальної популярності не враховувалися. Наступним кроком премії стала зйомка 14 студійних лайвів на найбільш ефектні треки кожного з номінантів. Саме ці відео побачили меломани, смак та чуття актуальності яких і визначили переможця під час двоетапного голосування.

Найбільше голосів отримав відеокліп уманського гурту The Unsleeping. 10 серпня музиканти вирушать до Будапешта, щоб взяти участь у Sziget Festival 2019. Фінансування на себе бере компанія APPS Music.

Залиште коментар