Уманська молодь вимагає запровадити пільги для студентів на проїзд

Уманська молодь вимагає запровадити пільги для студентів на проїзд

Відповідна електронна петиція з’явилася на сайті Уманської міської ради. Її склали студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Молодь пред’являє такі вимоги:

«Ми, студентська рада УДПУ ім. П. Тичини, висуваємо пропозицію запровадити пільгове перевезення (знижка на проїзд, проїзний квиток) для студентів міста Умань, на період навчання, у зв’язку з підвищенням вартості проїзду».

– Студенти нашого міста доволі часто користуються громадським транспортом. Неодноразово я чула відгуки про те, що проїзд достатньо дороге задоволення. За моїми підрахунками студент в середньому витрачає в місяць від 210 до 500 грн на проїзд, а це значні кошти при стипендії у 1100. Враховуючи, те що лише незначна частина студентства одержує стипендію – це ще більше ускладнює ситуацію.  – розповідає студентка Євгенія Бородай, голова студради 2015-2016 навчального року.- Поштовхом для порушення цього питання стало те, що вартість проїзду найближчим часом зросте до 4.50. У зв’язку з цим проблема стала нагальною. Студентство складає значну частину жителів міста, тому вважаємо, що це зацікавить багатьох з нас. Саме тому ми вирішили підняти це питання і впевнені, що зможемо досягти консенсусу.

Про це із посиланням на Вечірню Умань повідомляють Новини Черкас.

Ознайомитись та підписати електронну петицію можна на сайті Уманської міської ради в Єдиній системі місцевих петицій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар