Уманські лісівники подарували дітям з особливими потребами 20 декоративних кущів

Уманські лісівники подарували дітям з особливими потребами 20 декоративних кущів

Міжнародний день лісів, який щороку відзначають 21 березня, уманські лісівники відзначили по-особливому. Разом із колективом та вихованцями комунального закладу «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» висадили на території установи понад два десятки декоративних кущів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Працівники Уманського лісгоспу взяли шефство над дітками з особливими потребами, тож не вперше  проводять тут різноманітні заходи.

Головний лісничий Уманського лісгоспу Анатолій Гусак розповів про роль лісів у житті людей, а також про важливість створення зелених насаджень. Малеча ж із захопленням слухала розповідь досвідченого лісівника. Перші у житті настанови, як правильно висаджувати кущі та дерева та як за ними доглядати, для учнів закладу надала інженер лісових культур Галина Устенко.

Після цього діти разом із педагогами та лісівниками взялися активно до роботи. Ялинки, туї, спіреї різних видів, форзиції, ялівці відтепер прикрашатимуть територію навчально-реабілітаційного центру.

Дітлахи залишились задоволені своєю роботою та пообіцяли лісівникам в подальшому доглядати за власноруч висадженими кущами, аби ті виросли міцними та гарними.

В свою чергу, педагоги відзначили важливість проведення таких заходів для їхніх вихованців та подякували працівникам Уманського лісгоспу за допомогу в озелененні території їхнього закладу.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Прочитайте ще:

Залиште коментар