Уманські полісмени затримали чоловіка який продавав холодну зброю

Уманські полісмени затримали чоловіка який продавав холодну зброю

До співробітників кримінальної поліції Уманського відділу поліції надійшла оперативна інформація, що 34-річний житель міста має на меті реалізувати холодну зброю.

Оперативники почали відпрацьовувати громадські місця, в яких з’являвся зловмисник. Вже за декілька годин його було затримано в одному із місцевих кафе у момент коли чоловік намагався збути штик-ніж виробництва Австрії часів Другої світової війни.

Чоловік не став заперечувати своєї вини. Він розповів, що вказану річ знайшов під час відпочинку на місцевому ставку ще у вересні 2016 року. На даний час у зв’язку з погіршенням майнового стану вирішив його реалізувати. Оцінив «цінну знахідку» зловмисник у суму 2000 гривень.

Речовий доказ вилучено та направлено до науково-дослідницького центру МВС для проведення відповідної експертизи.

Даний факт внесено до ЄРДР та відкрито кримінальне провадження передбачене частиною 2 статті 263 Кримінального кодексу України, тобто збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Санкція даної статті передбачає до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації Черкаської області

Прочитайте ще:

Залиште коментар