Уманські рятувальники провели «Тиждень знань» для дошкільнят

Уманські рятувальники провели «Тиждень знань» для дошкільнят

18 квітня, в Умані, в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники місцевої пожежно-рятувальної частини відвідали дошкільний навчальний заклад № 25 «Ягідка».

Зустріч малечі з рятувальниками завжди приносить безліч позитивних емоцій і дітлахам і представникам мужньої професії. І головне, що під час таких зустрічей діти не лише радіють можливості доторкнутися до справжнього пожежного автомобіля та спорядження і відчути себе справжнім рятувальником, а й більше дізнатися про правила безпечного життя.

Фахівці ДСНС спілкуючись із дітворою, нагадали їм основні правила пожежної безпеки, розповіли про можливі причини виникнення загорянь та навели приклади пожеж що виникали у районному центрі. Значну частину часу рятувальники приділили навчанню дітей повідомленню та виклику про надзвичайну подію пожежним.

Як завжди яскраво пройшла демонстрація можливостей спеціального автомобіля який стоїть у бойовому розрахунку чергового караулу підрозділу ДСНС. Діти були у захваті від спорядження та технічне обладнання, які представники мужньої професії використовують при ліквідації наслідків надзвичайних подій.

По завершенню зустрічі дітлахи мали змогу одягнути бойовий одяг вогнеборців. На згадку про зустріч представники служби порятунку подарували дітям пам’ятки “Правила безпечної поведінки” та листівки “Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів”.

«Тільки позитивні емоції та гарний настрій, які рятувальники дарують дітям, разом із знаннями правил безпеки, можуть дати високий результат та гарантію правильних дій малечі під час виникнення різного роду надзвичайних подій» – зазначив начальник Уманського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Олександр Лебідь.

Прочитайте ще:

Залиште коментар