Уманські студенти вчилися у черкаських лісівників

Уманські студенти вчилися у черкаських лісівників

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Це прислів’я  повністю  стосується доцільності проведення екскурсій на лісогосподарські підприємства в процесі навчання студентів Уманського національного університету садівництва. Про це розповіла прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Нещодавно студенти 31-лг та 31-к-лг груп факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС ознайомились з діяльністю ДП «Черкаське лісове господарство», відвідавши його структурний підрозділ Руськополянське лісництво. Дане лісництво вважається одним з кращих у Черкаській області, оскільки демонструє високу культуру виробництва та позитивні показники виробничої діяльності. Тут відмінний стан лісових культур, на високому рівні організоване вирощування садивного матеріалу для потреб усього лісгоспу.

З діяльністю підприємства студентів ознайомили головний лісничий ДП «Черкаське лісове господарство» Станіслав Левицький та лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач.

У період збору лісонасіннєвої сировини та заготівлі насіння найбільш цікавим для студентів було ознайомлення з особливостями роботи стаціонарної двоповерхової шишкосушарки, а також установки для очищення й сортування насіння, які знаходяться в лісництві. Крім того, дізнались про технологічні особливості довгострокового зберігання насіння головних лісоутворюючих деревних порід.

Лісничий Ігор Ткач ознайомив студентів з особливостями господарювання, показав контору лісництва, теплицю, лісовий розсадник. Ознайомив студентів із засобами протипожежної безпеки та технічним забезпеченням лісництва.

Лісівники щедро поділилися з підростаючим поколінням власними знаннями, багаторічними спостереженнями, сучасними технологіями лісовирощування та веденням лісового господарства.

Студенти ретельно переймали безцінний досвід, що в подальшому дозволить їм стати гідними фахівцями в обраній справі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар