Упіймали браконьєра, який під Черкасами наловив 300 кг риби

Упіймали браконьєра, який під Черкасами наловив 300 кг риби

Черкаським рибоохоронним патрулем затримано правопорушника, який завдав збитків рибному господарству на більше ніж 37 тис. грн. Про це повідомляють на сторінці патруля у “Фейсбук“.

Державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Тубільці Черкаського району 30.11.2018 року о 17 год. 20 хв. затримано громадянина, який займався незаконним виловом водних біоресурсів методом багріння та виловив рибу видів: сом – 86 шт., товстолоб – 1 шт., лящ – 3 шт., сазан – 1 шт. приблизною вагою 300 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно по Постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 « Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 37621 грн. 00 коп.

Складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар