Управління юстиції в Черкаській області шукає понад 50 фахівців

Управління юстиції в Черкаській області шукає понад 50 фахівців

Відкритий конкурс на відразу 36 вакантних посад станом на сьогодні оголошено Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області. З початку року вже було проведено 3 засідання конкурсної комісії, яка розглядала кандидатури на посади.

Всю інформацію про оголошені конкурси можна знайти на сайті Держагенства з питань державної служби (http://www.guds.gov.ua/), де виставляються конкурсні посади всіх без виключення державних установ та організацій, а також на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області в розділі «вакансії» (http://uprav.ck.minjust.gov.ua/).

Загалом управління юстиції має на сьогодні 51 вакантну посаду по Черкаській області, 19-ть з них – тимчасові (на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку). Періодично на кожну вакантну посаду оголошується конкурс. Тому будь-яка особа, яка має відповідну освіту і відповідає встановленим кваліфікаційним вимогам до посади, яку вона хоче обійняти, може взяти участь у конкурсі й стати переможцем. Зокрема, нині вакантними є посади начальників Смілянського (тимчасово), Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Маньківського та Чигиринського відділів Державної виконавчої служби.

Як зазначив начальник Головного управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, юстиція зацікавлена у висококваліфікованих спеціалістах, які мають бажання працювати, тому підбір кадрів завжди проводиться відкрито та прозоро.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном: (0472) 54 41 34 – заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби ГТУЮ у Черкаській області Анастасія Валеріївна Толюпа.

Залиште коментар