Упродовж доби черкаські рятувальники ліквідували загрозу підтоплень у п‘яти місцях

Упродовж доби черкаські рятувальники ліквідували загрозу підтоплень у п‘яти місцях

У зв’язку з весняним потеплінням, а також істотних опадів у вигляді снігу з дощем, в ряді регіонів виникла загроза підтоплень будівель та автодоріг.

Так від початку тижня, фахівці ДСНС здійснили вже 7 виїздів для ліквідації підтоплень та відкачування талих вод які загрожували житловим будинкам. З кожним днем кількість таких місць зростає. Лише за останню добу 13 березня до рятувальників по допомогу у боротьбі із «великою» водою звернулись 5 разів.

Про це повідомили в ДСНС в Черкаській області.

У Чорнобаївському районі рятувальні підрозділи працювали по відкачуванню води у селах Малі Канівці та Лукашівка. Силами особового складу 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини з території приватних домоволодінь за допомогою пожежного автомобіля та мотопомпи було відкачено 627 кубічних метрів води.

У селі Степанки Черкаського району, на вулиці Лесі Українки виникла загроза підтопленню одразу 15-тьох приватних домоволодінь. Фахівці Черкаського міськрайонного відділу встановивши 4 мотопомпи відкачали з небезпечного місця 1890 кубометрів талих вод. Для попередження подальшого підтоплення приватних домоволодінь на цій території рятувальники спорудили штучну греблю.

Також для захисту житлових будинків від талих вод рятувальники спорудили піщану дамбу і в селі Рацево, Чигиринського району. Водночас, рятуючи від підтоплення 20 домоволодінь, співробітники ДСНС за допомогою пожежного автомобіля та 2 мотопомп відкачали 2400 кубометрів води, яка загрожувала 20 приватним домоволодінням.

У той же час у Каневі, рятувальники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою спеціальної техніки та мотопомпи відкачали з проїзної частини вулиці Шевченка 60 кубометрів талої води, що дозволило відновити транспортне сполучення у напрямку сіл Пекарі та Хмільна.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар