Урок польської мови відбувся для жителів Кам’янського району

Урок польської мови відбувся для жителів Кам’янського району

10 червня в актовому залі Кам’янської музичної школи імені П.І. Чайковського відбувся урок польської мови для жителів Кам’янського району.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Захід започатковано Черкаською обласною громадською організацією «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» та проведено за підтримки голови районної ради Сергія Сундукова і першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Солошенка.

Проводили урок голова правління ЧОГО «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» Геннадій Лінєвич та викладач цієї організації Ірина Вінниченко. Даний захід викликав неабияку зацікавленість серед жителів Кам’янського району. На ньому були присутні: радник голови Кам’янської районної ради Сергій Сірченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Глагола, учні – старшокласники шкіл району, батьки, громадськість міста і району.

На початку свого виступу Геннадій Лінєвич коротко розповів про цілі та завдання такого заходу і запевнив присутніх в тому, що  такі уроки будуть проводитися безкоштовно, щотижнево на постійній основі. Особливо цікавим та актуальним вивчення польської мови буде для учнів  9-11 класів шкіл Кам’янського району, які надалі планують продовжувати навчання у польських навчальних закладах різних рівнів, для жителів району, які хочуть відвідувати Республіку Польщу в екскурсійних поїздках та з метою працевлаштування.

Чимало запитань до представників польського центру було щодо  правил та умов отримання «Карти Поляка» – документу, що підтверджує польське походження особи, належність до польської нації.

Оскільки уроки з вивчення польської мови будуть проводитись і надалі, райдержадміністрація запрошує всіх бажаючих вивчати мову, звичаї та традиції польського народу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар