Уроком в лісництві відзначили Міжнародний день лісів на Корсунщині

Уроком в лісництві відзначили Міжнародний день лісів на Корсунщині

Корсунь-Шевченківські лісівники традиційно відзначають Міжнародний день лісів разом з своїми незмінними юними помічниками – школярами місцевих навчальних закладів, учнями Яснозірського шкільного лісництва.

Цьогорічні погодні умови не дозволили відзначити цей день висаджуванням дерев, тож 21 березня було проведено ряд відкритих лісівничих уроків. Таким чином у лісгоспі стартувала Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”.

Інженер охорони та захисту лісу Корсунь-Шевченківського лісгоспу Олександр Ткач відвідав Гарбузинський навчально-виховний комплекс. На уроці спільно обговорили головні проблеми лісів сьогодення, шляхи запобігання та виникнення лісових пожеж, шкоду й наслідки від засмічення зелених насаджень.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Інженер лісових культур Микола Кириленко провів урок лісу у Сахнівській загальноосвітній школі імені Олександра Захаренка. Лісівник доступно та на прикладах з власного досвіду розповів про мудрість лісу, його значення для нашої планети та кожної людини зокрема, повідомив про цікаві факти та особливості лісів краю. Наостанок подарував дітям посібники “Лісова скарбниця”.

У незвичайній формі був проведений урок для учнів Яснозірського шкільного лісництва. Лісничий Леонід Буруль запросив школярів до лісництва, де провів пізнавальну бесіду. А куштуючи смачний лісовий чай, юні природолюби спланували природничі заходи, які проведуть спільно з лісництвом в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”.

Залиште коментар