«Уже відновили 96 будинків», – Ігор Табурець про допомогу Херсонщині

Іванівка, Новопетрівка, Миколаївка. Колись ці затишні херсонські села росіяни перетворили на суцільні руїни. Допомагає їм оговтуватися після окупації Черкащина. Тут уже відновили 96 будинків. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

– І це не просто цифри, бо вони про відродження, надію, життя «до» і «після», взаємодопомогу, підтримку, про нас, про українців, які завжди пліч-о-пліч, – наголосив Ігор Табурець. – Дякую кожному, хто долучається до проекту «Пліч-о-пліч». Ви – сила! Разом ми завжди можемо більше!

У межах проекту «Пліч-о-пліч», ініційованого Президентом України, 15 тилових областей країни взялися допомагати відновитися визволеним селам Херсонщини після окупації. Черкащина взяла шефство над трьома населеними пунктами.

– Ці херсонські села пережили всі жахи російської окупації: постійні обстріли, грабунки, знущання, терор, – нагадав очільник Черкащини. – Улітку, коли ми з командою вперше сюди приїхали, застали справді страшну картину: практично кожен будинок зранений, вся інфраструктура розтрощена… Попри це, місцеві жителі продовжували масово повертатися додому, до рідного українського краю. Ми прийшли їм на поміч. Як часто кажуть жителі наших підшефних сіл: тепер у Черкащини стало +3 громади.

Нині роботи тривають на 14 будинках у підшефних селах.

Залиште коментар