В Черкаському СІЗО викрито схему постачання наркотиків для ув’язнених

В Черкаському СІЗО викрито схему постачання наркотиків для ув’язнених

Один із працівників Черкаського СІЗО намагався збути ув’язненим наркотичні засоби. За свої неправомірні дії він постане перед судом.

За наслідками досудового розслідування прокуратурою області 25.09.2018 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника чергового помічника начальника СІЗО державної установи «Черкаський слідчий ізолятор», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів у місця позбавлення волі, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Слідством установлено, що обвинувачений придбав, зберігав, з метою збуту, а у послідуючому переніс на територію державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, з метою подальшого його збуту особам, які утримуються під вартою, але був викритий працівниками установи під час догляду особистих речей.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Залиште коментар