В Чигирині бібліотеку музею поповнили новим археологічним виданням

В Чигирині бібліотеку музею поповнили новим археологічним виданням

Нещодавно бібліотека Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» поповнилася новим виданням – «Словник-довідник з археології Черкащини». Його автором є професійний археолог, кандидат історичних наук, методист відділення історії МАН України Нераденко Тетяна Миколаївна. Кілька примірників цього видання автор подарувала заповіднику. Про це повідомили у НІКЗ «Чигирин», інформують Новини Черкас.

Словник-довідник містить інформаційні матеріали з археологічної спадщини Черкаського краю та тлумачення пов’язаних з нею термінів, понять та явищ, що викладені у 1938 статтях. Статті охоплюють найвідоміші археологічні пам’ятки Черкащини від палеоліту до ранньомодерного часу, відомості про археологічні культури, інформація про унікальні знахідки, археологічні експозиції музеїв та заповідників та інші матеріали. Майже кожна стаття проілюстрована.

У словнику-довіднику вміщено багато матеріалів, що стосуються археології Чигиринщини. Серед них – статті про дослідників археологічної спадщини Чигиринщини, археологічні культури, виявлені на Чигиринщині, археологічні пам’ятки нашого краю та інша цікава і корисна інформація.

Прочитайте ще:

Залиште коментар