В Інтернеті з’явилися 3D – тури Черкащиною

В Інтернеті з’явилися 3D – тури Черкащиною

Компанія Google оцифрувала найцікавіші місця Черкаської області, щоб розкрити туристичний та інвестиційний потенціал регіону. У співпраці з обласною адміністрацією творці найбільшої у світі пошукової системи запустили сайт із віртуальними турами по визначних пам’ятках і створили інтерактивний реєстр екологічних проблем регіону. Про це повідомляє “ВІККА”.

Так, на сайті під назвою “Подорожуй Черкащиною” зібрали інформацію про найцікавіші для туристів локації та представили 3D-тури мальовничими місцями, такими як Національний дендрологічний парк “Софіївка”, Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”, Шевченківський національний заповідник у Каневі і Буцький каньйон.

Завдяки сервісу користувачі зможуть планувати свої подорожі, а система надасть усі необхідні дані про відстань і час, який знадобиться на дорогу. У розділі “Подорожі” можна побачити вже готові маршрути, складені іншими користувачами.

Зазначимо, що Google вже провела кампанію “цифрового перетворення” на Херсонщині, у Рівному, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Кропивницькому та Миколаєві.

Прочитайте ще:

Залиште коментар