В обласному штабі «Батьківщини» заявляють про провокації

В обласному штабі «Батьківщини» заявляють про провокації

Невідомі особи провокують прихильників ВО «Батьківщина» на Черкащині до незаконних дій. Про це повідомляють у Черкаському обласному виборчому штабі ВО «Батьківщина».

Останніми днями до прихильників ВО «Батьківщина» телефонують невідомі з різних номерів, серед них – 0673294154, 0503931650. Додзвонювачі представляються «представниками партії» або ж «працівниками штабу ВО «Батьківщина». Вони дають прихильникам партії завдання: зібрати персональні дані щонайменше десятьох виборців. За це обіцяють їм винагороду в 500 – 1000 гривень. Такі факти вже зафіксовані в місті Черкаси та в Кам’янському районі. Зокрема, телефонують і до агітаторів партії.

– Жодного стосунку по подібних завдань і «акцій» ВО «Батьківщина» не має, – наголошує керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін. – Ми не платимо агітаторам, як цього і вимагає закон. Більше того – ми не збираємо персональні дані черкащан. Це брудна провокація. Дуже шкода, що наші опоненти вдаються до таких методів. Я вкотре звертаюся до агітаторів і всіх задіяних у виборчому процесі: не піддавайтеся на подібні провокації і на заклики до незаконних дій. Лише разом ми можемо їм протидіяти!

За цими фактами Черкаський обласний виборчий штаб і обласна організація ВО «Батьківщина» вже сьогодні звернуться до правоохоронних органів. Юрій Тренкін закликає так само чинити всіх, до кого телефонуватимуть псевдопредставники від ВО «Батьківщина» з подібними провокаціями.

1 коментар до цієї статті

  1. Наталія Л.

    Витримаємо і поборимо провокації. Бо віримо в Україну, віримо в Юлію Тимошенко!

    Відповіcти

Залиште коментар