В Оршанці завершили підготовку мінометні розрахунки

В Оршанці завершили підготовку мінометні розрахунки

В Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби України завершилась підготовка та бойове злагодження мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування.

Про це повідомила прес-служба Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

Мінометна застава пройшла курс підготовки та здобула навички з бойової роботи артилерійських підрозділів, стрільби та управління вогнем, топогеодезії та артилерійської розвідки. В процесі підготовки виконувалися завдання з бойовою стрільбою як з відкритих вогневих позицій, так і з прихованих. Під час виконання завдань також були відпрацьовані питання загальної тактики, а саме організація руху колон, дії під час нападу на колону в умовах обмеженого простору та на відкритій місцевості, організація охорони та оборони під час привалу, в польовому таборі та під час знаходження в звичайному або спеціальному бойовому порядку.


За результатами проведеної підготовки мінометна застава готова підтримати вогнем підрозділи прикордонної комендатури швидкого реагування та інші підрозділи Держприкордонслужби в разі необхідності.

Залиште коментар