В освітянській спартакіаді перемогла команда Золотоніського району

В освітянській спартакіаді перемогла команда Золотоніського району

Минулої суботи у Черкасах на Центральному стадіоні відбулася спартакіада працівників закладів освіти Черкаської області. За нагороди змагалися 23 команди районів та міст обласного значення.

Про це інформує  управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Змагались освітяни у поєдинках з шахів, шашок, настільного тенісу. Також з бігу на середні дистанції, стрибків у довжину, силових вправ на підтягування на перекладині для чоловіків та згинання і розгинання рук в упорі для жінок. До змагань з дартсу допускалися голови (їх заступники) профспілкових організацій.

На урочистому відкритті спартакіади учасникам було передано вітання та побажання успіху від начальника управління молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, начальника управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерія Данилевського, голови обкому профспілки працівників освіти та науки України Ольги Жалдак.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце виборола команда Золотоніського району (з результатом 295 залікових очок), друге місце здобула команда Смілянського району (290 очок), третє місце виборола команда Чорнобаївського району (287,5 очок).

Залиште коментар