В УДПУ школярів готували до ЗНО

В УДПУ школярів готували до ЗНО

На базі історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини відбувся тренінг “Підготовка до ЗНО-2017 з історії України”, учасниками якого стали учні 11-х класів шкіл м. Умань та Уманського району, студенти коледжів, училищ та навіть гості з сусідніх областей, пише ПРЕС-Центр. 

Розглянуті особливості та структура тестового зошита з історії України, проаналізовано помилки, яких учасники тестування допускаються найчастіше та надано поради щодо їх уникнення.

Помічник ректора УДПУ імені Павла Тичини Світлана Цимбал-Слатвінська ознайомила присутніх з правами та обов’язками учасника тестування, наголосила на цьогорічних змінах в проведенні ЗНО. Також Світлана Володимирівна розповіла про визначення ваги бали мінімально підготовленого абітурієнта, ознайомила вступників 2017 року з правилами прийому до навчальних закладів та побажала успішного проходження усіх етапів вступу на омріяну спеціальність.

Далі викладач кафедри історії України історичного факультету Ігор Опацький проаналізував та наочно продемонстрував учасникам тренінгу ті завдання ЗНО з історії України попередніх років, у яких учасники тестування найчастіше робили помилки та дав поради як їх уникнути.

Робота семінару-тренінгу була спрямована на аналіз завдань періоду ХХ – початку ХХІ ст., адже саме за виконання цього субтесту випускники навчальних закладів отримуватимуть оцінку за державну підсумкову атестацію. Під час тренінгу було розглянуто алгоритм роботи з різними типами завдань: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності, встановлення хронологічної послідовності. Також надано поради щодо роботи із завданнями, котрі містять цитати з історичних документів, зображення політичних плакатів та карикатури, портрети історичних діячів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар