В Україні може бути чесна політика та надійні політики, – Олександра Кужель у Шполі

В Україні може бути чесна політика та надійні політики, – Олександра Кужель у Шполі

Народний депутат України Олександра Кужель та команда “Батьківщини” розповіли жителям Шполи про Новий курс Юлії Тимошенко.

Під час зустрічі із місцевими жителями зав’язалася цікава розмова, люди задавали багато запитань.

Олександра Кужель розповіла шполянам про зобов’язання Юлії Тимошенко. Серед них – встановлення миру в Україні, забезпечення гідного рівня життя для літніх людей, які тяжко працювали для нашої країни, державна підтримка та захист аграріїв, запровадження обов’язкового медичного страхування та інші покращення життя українців, які охоплюють різні сфери.

– Головним пріоритетом Нового Курсу України визначили освіту та науку. Освіта, від початкової до вищої, буде надаватися на безоплатній основі, як у багатьох європейських країнах. Доступ дітей та молоді до всіх рівнів освіти не буде залежати від заможності батьків. Програми позашкільного та позакласного розвитку дітей (спортивні секції та школи, гуртки за напрямами, художні студії, музичні школи, тощо) знову будуть безоплатними та доступними для всіх дітей. За п’ять років зарплату для вчителів та викладачів буде піднято до європейського рівня, – розповіла шполянам Олександра Кужель про головні ініціативи Юлії Тимошенко у галузі освіти.

– Люди чекають змін. І саме Юлія Тимошенко, єдина з кандидатів у Президенти України, бере перед громадянами України зобов’язання, які неодмінно будуть виконані, – зазначає голова обласного виборчого штабу ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.- Новий курс України – це зміни, які відчує кожен! – підкреслив Юрій Тренкін.

Залиште коментар