В Умані будують унікальний «іспанський парк»

В Умані будують унікальний «іспанський парк»

На початку вересня в одному з мікрорайонів міста розпочалось будівництво нового «іспанського парку». Він з’явиться на прибудинковій території по вулиці Європейській, 56.

Деталі проекту опублікувала на своїй сторінці у соцмережі Facebook уманська художниця та громадська активістка Одарка Дьома-Пісна, інформує видання «ПроВсе».

Уманчанка зауважила, що відкриття парку відбудеться 5 жовтня. Тоді ж буде представлена повна назва новоствореної рекреаційної зони.

«На сьогоднішній день очистився майданчик для подальшої роботи, було зрізано кілька дерев, які несли небезпеку для людей», ― написала Одарка Дьома-Пісна.

Художниця зауважила, що решта дерев на ділянці будівництва залишаться на своєму місці. Крім того, на території майбутнього парку планується висадка молодих саджанців.

Одарка Дьома-Пісна пообіцяла і надалі публікувати інформацію про хід будівництва на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, що у 2016 році на ділянці нинішнього будівництва «іспанського парку» був встановлений пам’ятник почуттям до матері.

Скульптуру «Материнський інстинкт» створив іспанець Карлос Гарсія Лаос, який особисто був присутній на церемонії відкриття. Митець приїжджав до Умані на запрошення Одарки Дьоми-Пісної.

Залиште коментар