В Умані перейменують стадіон

В Умані перейменують стадіон

В рамках процесу декомунізації буде перейменовано стадіон у центральній частині Умані. Багатофункціональний спортивний комплекс, розрахований на 7552 футбольні глядачі, в офіційних документах досі значиться як «стадіон імені Котовського». Про це пише 04744.info.

Неофіційно у 2004-2011 роках стадіон називався «Іллічівець-Умань». Назва походила від спонсора відбудованого спорткомплексу — Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча. З вересня 2011 року стадіон мав назву «Уманьферммаш». Відповідний напис наразі знаходиться над центральними воротами спортивного комплексу.

13 лютого питання перейменування стадіону в «Центральний» було розглянуто та погоджено під час засідання комісії Уманської міської ради з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків.

Комісія вже підготувала проект рішення про перейменування стадіону. Далі його буде винесено на засідання виконавчого комітету та сесію Уманської міської ради.

Залиште коментар