В Умані пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

В Умані пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

П’ятий рік поспіль, у рамках проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у закладах загальної середньої освіти міста проводяться змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки. Даний захід є цікавими для учнівської молоді і викликає в неї неабиякий інтерес. Цьогорічні змагання не стали винятком. Про це пише dzvin.media.

Так, 12 лютого 2019 року учні Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова взяли участь у міському етапі змагань. Перед початком виконання завдань учитель предмету «Захист Вітчизни» Крижановський В.Ю. ознайомив учасників рою з правилами безпеки використання зброї та проведення вправ зі стрільби. Кожен учасник команди мав можливість здійснити 8 пострілів із пневматичної гвинтівки – 3 пробних та 5 залікових. Стрільба виконувалась з відстані 10 метрів по мішені №8 у положенні стоячи. Змагання пройшли у дружній атмосфері, учні отримали неймовірні позитивні враження від корисно проведеного часу.

Переможцями змагань в командній першості будуть вважатися команди, учасники яких наберуть найбільшу кількість балів за результатами залікових стрільб. Підведення підсумків буде проведено наприкінці лютого 2019 року.

Переможці будуть нагороджені грамотами відділу освіти Уманської міської ради.

Залиште коментар