В Умані пройшов Відкритий Кубок УДПУ з боксу

В Умані пройшов Відкритий Кубок УДПУ з боксу

В Умані спортсмени більш ніж 10 навчальних закладів України змагалися за Кубок Уманського державного педагогічного університету з боксу. Про це повідомляє «Черкаський Спорт».

Результатами змагань на своїй сторінці у Фейсбуці поділився головний секретар змагань, голова Уманської міськрайонної федерації боксу АРЕС Віктор Петриченко.

«Закінчився довгоочікуваний Відкритий Кубок УДПУ з боксу!!!! Вечір боксу, як кажуть, пройшов на ура. Повний зал глядачів, запеклі поєдинки, чарівні ринг-girls, неперевершений ринг-анонсер, неповторні художні номери, шикарне освітлення та музичний супровід і взагалі чудова атмосфера. Все це могли побачити і відчути ті, хто завітав на наше свято боксу, на нашу боксерське шоу!!! Серед учасників,як і обіцялось, студенти більш, ніж з 10 навчальних закладів України!», – поділився на своїй сторінці Віктор Петриченко.

Він зазначив, що перемоги здобули уманський боксер ДЮСШ, учень ЗОШ №9 Колісніченко Дмитро; Швець Сергій – студент УГПК;студент УНУС, боксер ДЮСШ Смілянець Назар; учень Громівського НВК та Уманськоі ДЮСШ Скакун Андрій; студенти УДПУ Овсянніков Євген та Смирнов Андрій ( обидва представляють ШВСМ); Кондратюк Михайло, учень ЗОШ №12 та ДЮСШ м.Умань.

Достроково закінчила свій бій Ковальчук Анастасія , МСУ. Здобули перемоги студент КНУБА, КМС, Ковпак Андрій та студент УНУС, учень Уманської ДЮСШ Шлейко Олександр.

Вибороли нічиї студент КДУФВС Видрик Дмитро, студент УАТК Дзюба Сергій, студент Вінницького технологічного університету Остапчук Дмитро.

Залиште коментар