В Умані школярі можуть отримати європейську освіту

В Умані школярі можуть отримати європейську освіту

Замість звичного конспекту і вчителя, що 45 хвилин пояснює тему, електронні книги та інтерактивні уроки, замість домашніх завдань, практика за спецнапрямком… Український аграрний ліцей, що розпочав роботу в Умані, 19 травня відкрив свої двері для талановитих школярів, щоб познайомити абітурієнтів з перевагами профільної освіти. Про це повідомляють Новини Черкас.

– Про ліцей я дізнався від проекту “Майбутні фермери України”, а також розповідали в школі. Стало цікаво, що за коледж,  яка в них система навчання  та які спеціальності є профільними. Для уманських школярів  – це справді гарна можливість отримати гарні знання та підготуватись до ЗНО, – розповідає Назарій Сеповий, учень 10 класу.

Для школярів, які досі вважали, що агросектор, – це жінка з відром, що доїть корову та чоловік, який вилами підкидає сіно, засновник аграрного ліцею Андрій Дикун показав сучасні українські роботизовані ферми, де  усю роботу виконує техніка, а замість фізичної сили працює голова.

– Агросектор в Україні  – це галузь, що розвивається, і з кожним роком вона все більше потребує нових кадрів, – цілеспрямованої молоді із знанням іноземних мов, яка готова  працювати розумово.  На даний час, в агросекторі катастрофічно не вистачає кваліфікованих журналістів, програмістів, аналітиків та ветеринарів тому, щоб агробізнес розвивався завтра, сьогодні ми маємо зробити ставку на школярів, і дати їм якісну освіту,  яка б піддержувалась не червоним дипломом а знаннями і практикою, і тільки тоді  ми матимемо успішний результат,  – зазначив Андрій Дикун.

Студентами коледжу можуть стати учні, що закінчили 9-ті 10- класи.

Заяви для вступу приймаються:

– з 15 травня по 14 червня 2017 р. у приміщенні ліцею (І поверх, малий конференц-зал) з 15.00 до 17.00 або заповнити он-лайн заявку на сайті http://ual.net.ua.

– з 15 червня по 16 серпня 2017 р. на сайті або у приміщенні ліцею за попередньою домовленістю за телефоном (067-315-17-15).

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів ліцею, проводяться у формі комплексного тестування з трьох предметів:

– українська мова і математика (обов’язкові),

– біологія та історія України (за вибором).

Тестування передбачено за програмою державної підсумкової атестації учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо маєте власні розробки, творчі вироби, технічні винаходи, які підтверджують інтерес та здібності з обраної спеціалізації, їх можна подати теж до конкурсної комісії. За її рішенням вони можуть замінити ваше конкурсне випробування. Вступні випробування відбудуться 24 травня о 16.00, 9 та 14 червня 2017 р. об 11.00 за адресою ліцею (м. Умань, вул. І. Гонти, 3). Ви самостійно зможете обрати зручний для тебе день.

Залиште коментар