В Умані шукачам роботи рекламували поліцейську службу

В Умані шукачам роботи рекламували поліцейську службу

«Приєднуйся до патрульної поліції!» – під таким гаслом, з метою укомплектування потреби у інспекторах патрульної служби Управління патрульної поліції у місті Умань, що складає 100 осіб, днями у приміщенні Уманського міського центру зайнятості відбувся  профінформаційний семінар за участі представників Патрульної поліції.

фото(1)

Перед учасниками заходу виступила старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в м.Черкаси Департаменту патрульної поліції Зоя Вовк.

Учасники заходу – більше 30 шукачів роботи –  мали змогу детально ознайомитися з етапами відбору інспекторів патрульної служби, вимогами до кандидатів, необхідними якостями та навичками, умовами праці, заробітною платою, соціальним пакетом,  перспективами кар’єрного росту, професійної підготовки,  яка здійснюється за міжнародними стандартами.

Шукачі роботи задавали багато питань з приводу процесу та етапів відбору поліцейських, на які було надано вичерпні відповіді.

Довідково: набір претендентів на посаду інспектора патрульної служби здійснюється на умовах конкурсу, який розміщено на офіційному сайті Департаменту патрульної поліції www.patrol.police.gov.ua.

У містах Умань та Черкаси заяви на участь у конкурсі приймаються до 15.08.2017. Конкурс триватиме до 17.10.2017.

Уманський міський центр зайнятості

Прочитайте ще:

Залиште коментар