В Умані вражають гостей театралізованими нічними екскурсіями

В Умані вражають гостей театралізованими нічними екскурсіями

У рамках «Днів Європейської спадщини» в Уманському державному педагогічному університеті відбулася презентація інноваційного туристичного проекту #VITASTREET «Живі картинки нічної Умані». Авторами ідеї проведення вечірніх театралізованих екскурсій по вулиці Садовій стали викладачі та студенти історичного факультету УДПУ. Про це пише сайт 04744.info.

Проект #VITASTREET очолює кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Зоя Возна.

Маршрут театралізованих екскурсій пролягає по вулиці Садовій, адже вона зберегла багато архітектурних пам’яток минулих століть.

«Перші такі екскурсійні маршрути пройшли ще навесні. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, фаєр-шоу, загадки вулиці Садової та єврейські танці ― все це чекало на уманчан під час нічної мандрівки містом», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

З початку запуску проекту #VITASTREET театралізовані екскурсії по вулиці Садовій відвідало 644 особи.

Окрім уманчан на нічному дійстві були гості зі Львова, Києва, Харкова, Черкаської та інших областей України, а також республіки Польща.

«Проект, який на початку створення був абсолютно інноваційним для Умані, має надзвичайно хороші відгуки уманчан та гостей міста», ― наголосили у прес-центрі УДПУ.

Залиште коментар