В Уманському районі ремонтують автодороги

В Уманському районі ремонтують автодороги

Продовжуються роботи із поточного середнього ремонту на автодорозі Н-16 у селі Доброводи Уманського району, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань продовжуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000 у селі Доброводи Уманського району.

Завершуються роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштовуються з’їзди та зупинки громадського транспорту.

Також продовжуються роботи із відновлення мосту через річку Ревуха довжиною 12 метрів на цій ділянці автодороги.
На час ремонту мосту на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці на ділянці км 206+000 – км 208+000, рух автомобілів організовано по спеціально влаштованій тимчасовій об’їзній дорозі. Об’їзна дорога з двома смугами руху та асфальтобетонним покриттям, довжиною понад 1,5 км, розташована поруч із автодорогою Н-16.
Для забезпечення безпеки руху на автодорозі Н-16 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги Н-16 у селі Доброводи буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.
Також буде влаштовано автономне освітлення трьох пішохідних переходів у населеному пункті.

 

Залиште коментар