Вадим Івченко: Нам треба провести інвентаризацію землі

Вадим Івченко: Нам треба провести інвентаризацію землі

 Народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко вважає, що перед тим, як запроваджувати ринок землі в Україні, необхідно провести інвентаризацію угідь.

Про це він повідомив під час робочого візиту до Черкаської області.

«Перш ніж запроваджувати ринок земель, необхідно провести інвентаризацію угідь, оскільки у реєстрі Держгеокадастру допущено багато помилок – окремі земельні ділянки не обліковані або не мають інвентаризаційного номера. Як за таких умов можна відкрити ринок землі? За таких умов це більше схожена якийсь базар, а не на цивілізований ринок», – обурився він.

Парламентар також порушив питання, хто саме зможе сьогодні купити ці сільськогосподарські землі.

«У простих людей таких грошей немає. Нині в Україні в сільському господарстві спостерігається домінування великих аграрних холдингів та підприємств. Тож земля буде сконцентрована в руках окремих олігархів. Цього допустити не можна», – зауважив народний депутат.

Вадим Івченко нагадав, що «Батьківщина» продовжує збирати підписи проти продажу земель сільськогосподарського призначення.

«Щодня ми збираємо близько 100 тис. підписів проти продажу землі. Уже зібрано понад 1,3 млн підписів. Ми не зупинимося, поки не підпишемо близько 10 млн. Ми принесемо їх під Адміністрацією Президента, щоб глава держави чітко зрозумів, чого хоче український народ. Піти до людей і запитати, як вони ставляться до зняття мораторію на продаж землі, – це чесно. Тоді кожен народний депутат, голосуючи за це питання, знатиме позицію українців», – наголосив політик.

Прочитайте ще:

Залиште коментар