“Важливо навчати дітей поважати цінність кожної особистості”, – Волошин

“Важливо навчати дітей поважати цінність кожної особистості”, – Волошин

Днями для дітей з категорійних сімей у Черкасах показали музичну казку «Добра Мати Бридкого Каченяти», приурочену Дню матері, яка пройшла у Будинку культури ім. І.Кулика.

У дійстві взяв участь педагогічний колектив та майже сотня юних акторів-вихованців Багатопрофільного молодіжного центру.

Ідея відтворити сучасну українську театральну версію у чотирьох діях, за мотивами відомого твору Ганса Крістіана Андерсена, належить режисеру Олександрові Бондаренку. У 2018 році талановитий черкаський режисер написав віршований текст, який, згодом, став основою майбутнього музично-драматичного твору. Олександр Володимирович, перебуваючи на військовій службі у зоні проведення антитерористичної операції об’єднаних сил, повернувся у відпустку для постановки дитячої театральної вистави.

Своє вітальне слово глядачам та акторам сказав заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

“Пропоную цю чудову виставу продемонструвати у всіх дитячих та молодіжних колективах, адже вона носить виховний характер, у якому навчають дітей поважати цінність кожної особистості. Казка розповідає про родинні стосунки, шляхи виходу із складних життєвих ситуацій та материнську любов, яка все перемагає.

Дякую директору Світлані Ільченко та всій родині БМЦ за чудову виставу, плідну роботу та виховну роботу дітей!”, – зазначив Ігор Волошин.

Залиште коментар