Вчори духової музики стартували у Звенигородці

Вчори духової музики стартували у Звенигородці

Увечері минулої суботи на звенигородців чекав приємний сюрприз: виступ у міському парку духового оркестру районного будинку культури. Оркестранти порадували містян вальсами, фокстротами та іншою популярною музикою минулих років,  — пишуть «Вісті Черкащини».

Характерно, що вже з перших звуків оркестру в танці закружляли літні пари – таким чином пенсіонери, а їх була там більшість, показали, що музику треба не тільки слухати, а й танцювати під неї.

170620170013310037315

Такі вечори духової музики, організовані за ініціативи та підтримки районної ради, мають стати у Звенигородці традиційними.

– Думку про це я виношував давно, ще від того часу, коли дізнався зі спогадів нашого земляка — відомого літературознавця, доктора філологічних наук Юрія Кобилецького, що на початку двадцятого століття в міському саду, як йменувався тоді наш парк, щосуботи ввечері грав духовий оркестр пожежної команди, — розповідає голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер. — Аби повернутися до тієї доброї традиції, спочатку відремонтували сцену літнього театру, потому переговорили з керівниками і музикантами районного будинку культури. І, як бачите сьогодні, ідея знайшла розуміння і підтримку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар