Ведучих урочистих і мистецьких заходів обирали в ЧНУ

Ведучих урочистих і мистецьких заходів обирали в ЧНУ

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 22 лютого провели перший етап кастингу ведучих урочистих та мистецьких заходів. Більше двадцяти студентів із різних курсів і навчально-наукових інститутів узяли участь у конкурсі. Про це інформує прес-служба ЧНУ.

Основними вимогами до конкурсантів були правильна,чітка дикція та вимова, здатність імпровізувати, відповідальність, пунктуальність, комунікабельність. Спробувати свої сили могли всі охочі студенти навчального закладу. Для цього необхідним конкурсним завданням було підготувати і прочитати уривок поетичного, або прозового твору.

“Приємно відзначити, що студенти активно відгукнулися на цей кастинг. Проте були прослухані ще не всі бажаючі, оскільки частина студентів у цей час перебувають на практиці. Тому буде організовано ще один день прослуховування, про що буде повідомлено пізніше”, — говорить начальник відділу виховної роботи, кандидат наук із соціальних комунікацій Людмила Іванівна Солодка.

Команда журі під час прослуховування оцінювала вміння потенційних ведучих триматися перед публікою, якість володіння емоціями та здібності до імпровізації.

А за дверима актової зали панувала атмосфера творчості і легкого хвилювання. Учасники знову і знову декламували твори Івана Франка, Ліни Костенко, Івана Котляревського та інших, чекаючи своєї черги з`явитися перед журі.

“Мені завжди подобається пробувати щось нове, кидати собі виклики, тому оголошення із запрошенням на кастинг ведучих мене заінтригувало. Було цікаво спостерігати за передкастинговою метушнею, відчути секунди хвилювання перед виступом і з полегшенням зітхнути після. Люблю такі моменти”, — ділиться емоціями учасник кастингу Руслан Крижанівський, студент 2-Р курсу.

2-Й Тур кастингу відбудеться 27 лютого, вівторок, 15.00.

До 2-го туру проходять:

1.Грибук Анна — психологічний ф-т;

2.Крижанівський Руслан — ННІ УФСК 2 курс;

3. Новиков Артем — ННІ УФСК 1-ПР;

4.Кузьмин Максим — ННІ УФСК 1-Ж;

5.Музиченко Анжеліка — ННІ УФСК 1-Ж;

6.Агавердієва Таїса — ННІ УФСК 1-Ж;

7.Нянько Вікторія — ННІ УФСК 1-Р;

8.Іжко Галина — 2-ПО хореографія;

9.Миськів Максим — Психологічний ф-т 1-В

10.Зінченко Наталія — ННІ УФСК 4-Б

11.Міхаель Саліх — ННІІМ 3-Б

12.Мазуряк Карина — ННІ Економіки і права 1-Т;

13.Пархоменко Руслан — ННІ інформації та освітніх технологій 1-А

14. Скрипай Вероніка — ННІ УФСК, 3-Б

Залиште коментар