Велоспортсмени із Черкащини здобули «бронзу» на Чемпіонаті України

Велоспортсмени із Черкащини здобули «бронзу» на Чемпіонаті України

30 серпня – 2 вересня 2018 року у с. Поляниця (Івано-Франківська обл.) відбулись змагання командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час, індивідуальних групових гонках (чоловіки, жінки, молодь до 23-х, юніори, юніорки). Черкаська команда посіла друге місце та здобула бронзову нагороду.

За нагороди чемпіонату змагались спортсмени десяти команд: команда ОКІП 1, команда МІХ 1, команда Миколаївської обл., команда Київської обл., команда Тернопільської обл., команда МІХ 2, команда ОКІП 2, команда Черкаської обл., команда Хмельницької обл. 1 та команда Хмельницької обл. 2. Про це йдеться на сайті «Чемпіон».

Черкащину представляло семеро спортсменів: Віталій Новаковський, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко, Данило Охмак, Денис Кобильник, Мар’ян Маслій та Андрій Романов.

За загальнокомандними результатами у індивідуальній гонці на час (чоловіки до 23-х років) та індивідуальній груповій гонці (6х27) 162 км команда спортсменів Черкаської області у складі: Віталій Новаковський, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко здобули «бронзові» медалі. У особистому заліку Ростислав Царан посів другу сходинку п’єдисталу пошани.

Підготували спортсменів до змагань тренери: Степаненко В. В., Єрмаков О. Д.

Залиште коментар