«Венето» Бродського влаштувала склад матраців в Чорнобильській зоні

«Венето» Бродського влаштувала склад матраців в Чорнобильській зоні

Склад матраців «Венето» був знайдений недалеко від Чорнобиля, в зоні радіаційного зараження. Відповідна інформація оприлюднена на одному зі сталкерських Youtube-каналів. Про це повідомляє сайт begemot.media.

«Зайшли в покинутий бункер, а тут декілька десятків матраців виробництва «Венето», частина яких дитячі. Прикриті поліетиленом. Це що: новий склад компанії?», – йдеться в оприлюдненому відеоролику.

Більше того, на відео зафіксовано знайдену сталкерами міжнародну транспортну накладну, згідно з якою товар повинні були відправити 24 грудня 2018 року до Італії. На документах також видно печатку компанії «ВЕНЕТО».

«Ці матраци могли використовувати як інструмент для перевезення контрабанди. У них могли перевозити наркотики або ж великі обсяги валюти», – припустили автори відео.

Відеоролик викликав обурення в мережі. Зокрема, люди дивуються з приводу аморальності компанії і її керівництва.

“Це ж дитячі матраци! «Венето» вирішила заощадити на оренді складів? », – написали в одному з коментарів під відео.

ТОВ «Венето» працює з 1993 року в Україні. Згідно з інформацією в державному реєстрі, власником є ​​бізнесмен Михайло Бродський.

На даний час офіційної відповіді і пояснень компанії, з якою метою матраци вивезені в заражену зону, журналісти сайту не отримали.

 

Залиште коментар