Веслувальники на човнах «Дракон» кращі в Черкаській області

Веслувальники на човнах «Дракон» кращі в Черкаській області

Федерація веслування на човнах «Дракон» Черкаської області за підсумками виступів спортсменів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів у 2016 році набрала найбільшу кількість залікових очок та посіла перше місце обласного рейтингу серед неолімпійських видів спорту, пише ЧЕмпіон. 

«Ми довго йшли до цього результату, і в першу чергу – це є результат нашої єдності і командної роботи, а також віри в нас та підтримки.

Наші спортсмени гідно представили Черкащину на чемпіонатах та Кубках України. Окрім того, цьому році ми маємо гарні здобутки на чемпіонаті світу – це «золото» Дениса Городнюка, третє та четверте місця Бориса Джелаганія та четверте місце Аліни Чиж.

На 2017 рік маємо великі плани, як по участі у змаганнях національного рівня так і по проведенню всеукраїнських змагань на території Черкаської області.

Від імені нашої федерації дякую обласному управлінню сім’ї, молоді та спорту – які у 2014 році повірили в нас, адже починали ми з 19 місця обласного рейтингу та 368 залікових очок, у 2015 році ми увійшли до десятки кращих посівши 8 місце з 2768 очками, а сьогодні маємо вагомий показник – 1 місце та 8554 залікових бали.

Нам є куди рости і розвиватися, тому з упевненістю можу сказати, що це лише початок!» – коментує здобутки 2016 року очільник обласної федерації веслування на човнах «Дракон» Павло Кучер.

drakon

Прочитайте ще:

Залиште коментар