«Від імені жителів Черкас дякую українським воїнам за наш спокій та безпеку», – Анатолій Бондаренко

«Від імені жителів Черкас дякую українським воїнам за наш спокій та безпеку», – Анатолій Бондаренко

6 грудня в Україні відзначають День збройних сил. В це свято на адресу захисників лунають слова вдячності та пошани.

На думку міського голови Анатолія Бондаренка, українська армія була, є і буде міцною бронею нашої незалежності.

«Від імені жителів Черкас хочу щиро подякувати українським воїнам за наш спокій та безпеку. Україна знає, що у найважчий час наступу ворога завжди може розраховувати на своїх військових. Ми пишаємось нашими Героями, і дякуємо матерям, що виростили справжніх лицарів-захисників.

Найкраще, чим може віддячити армії кожен українець – це розбудова держави в тилу. Живіть і працюйте так, щоб не було соромно перед тими, хто захищає вас на фронті. Будуйте таку країну, яка варта сміливості, пролитої крові і відданих за неї життів.

Вічна пам’ять полеглим, повага і вдячність ветеранам», – зазначає міський голова Черкас.

З нагоди Дня захисника України декілька військовослужбовців отримали нагороди від Черкаської міської влади.
За високу дисциплінованість, старанність, проявлену ініціативу при виконанні службових обов`язків військовослужбовців військової частини А03626 Тилу Збройних Сил України нагородили грамотами виконавчого комітету. А саме, відзнаки отримали: Марія Байрак, санінструктор медпункту, яка брала безпосередню участь у АТО та Сергій Коновал, механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки І автомобільної роти, солдат.

Особливу відзнаку від міської влади Черкас – нагрудний знак за мужність та героїзм – отримала старший лейтенант медичної служби Мар`яна Атаманець. Вона з 11.05.2019 по 11.08.2019 брала безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оброни, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар