Від збору ягід до петриківського розпису: у Моринцях розвивають зелений туризм

Від збору ягід до петриківського розпису: у Моринцях розвивають зелений туризм

Всього на території району діє 2 об’єкти зеленого туризму, які готові прийняти туристів – це садиби, розташовані в с. Моринці «Тарасові шляхи» та «Кобзарева колиска». Перша зелена садиба на території Звенигородщини з’явилася ще в 2001 році.

Про це пише “Діловий регіон”.

Власниці садиб дві рідні сестри Віра Чепурна та Лідія Шліхта систематично співпрацюють із Звенигородською районною філією обласного центру зайнятості і беруть участь в тематичних семінарах на теми «Як розпочати власний бізнес» та «Від бізнес-ідеї до власної справи».

Тісна співпраця власників садиб налагоджена також з місцевою владою. Сільський голова Євгеній Штанько сприяє розвитку зеленого туризму в селі та надає господарям необхідну допомогу.

Туристичні шляхи Звенигородщиною завжди традиційно пролягають через  с. Моринці, яке є заповідною територією та центром туристичного маршруту «Золота підкова Черкащини». Тому невипадково маршрут туристів завжди пролягає через подвір’я власниць садиб, які з великим задоволенням презентують свої володіння, знайомлять гостей з практичними навичками ведення сільського зеленого туризму, розповідають про вимоги до території садиб, проживання та харчування, організовують пізнавально-розважальні програми.

Для всіх гостей господині пропонують різноманітні заняття, де кожен обирає справу, яка буде йому до душі: екскурсії Тарасовими шляхами, кінні, піші  та велопрогулянки околицями села, заняття на спортивних тренажерах, настільний теніс, вивчення Петриківського розпису з професійною майстринею, влітку та восени збирання ягід та грибів, купання у ставках, взимку катання на лижах та санчатах; для дітей функціонують ігрові майданчики та міні-басейни.

Прочитайте ще:

Залиште коментар