Відбувся семінар для фахівців у сфері протидії торгівлі людьми

Відбувся семінар для фахівців у сфері протидії торгівлі людьми

Представники органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми у Черкаській області, пройшли 7 тренінгових занять від фахівців ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця». Ці заходи заплановані у відповідній програмі і спрямовані на попередження нових випадків постраждалих торгівлі людьми, пише ПРОЧЕРК.

– Проведена робота мала на меті підвищити рівень поінформованості представників органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, для надання комплексної допомоги таким постраждалим, – зауважує фахівець організації Марина Стадник.

Тренінги відбулися із листопада 2016 року по лютий 2017-го за фінансової підтримки представництва Міжнародної організації з міграції. У навчанні взяли участь 137 представників мультидисциплінарних груп із 20 районних центрів Черкаської області.

Серед них управління у справах сім’ї, молоді та спорту; управління державної міграційної служби України в Черкаській області; управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації; центр зайнятості;управління праці та соціального захисту населення; служба у справах дітей; центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді; управління національної поліції в Черкаській області. А також представники неурядових організацій: ГО «Воля» (м. Умань), ГО «Діалог» (м. Сміла), БО фонд розвитку«Шевченків край» (м. Канів).

Після проведеного навчання, у районах сформується команда мультидисциплінарних груп, які пройшовши навчання та ознайомившись із законодавством у сфері протидії торгівлі людьми, зможуть ідентифікувати ймовірних постраждалих та надавати їм кваліфіковану допомогу.

прес-служба ЧБО ЛЖВ «Відсерця до серця»

Прочитайте ще:

Залиште коментар