Унікальний музей електролічильників відкрили у Черкасах

Унікальний музей електролічильників відкрили у Черкасах

Музей лічильників електричної енергії сьогодні відкрили в Черкасах на території ПАТ “Черкасиобленерго”. Тут представлені прилади від 1930 року до нинішнього. Всього в колекції 139 лічильників, кожен з яких має свою історію і особливості, повідомляє сайт підприємства.

Окрім приладів, в музеї є інтерактивний екран, за допомогою якого можна дізнатися детальний опис кожного експонату, його історія, а також цікаві фотографії, історії з життя та анекдоти про лічильники. Відвідати заклад, жителі і гості міста зможуть з 11 по 15 годину з понеділка по п’ятницю.

– Ідея виникла в нашого працівника ще багато десятиліть тому, – розповідає голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук. – Відвідуючи район електромереж Черкасиобленерго на Канівщині я познайомився з людиною, яка все своє життя працюючи в компанії, збирала старі лічильники. Я цю ідею підтримав, і з березня в нас розпочалася програма по створенню музею. Збирали на територію всієї України. На сьогодні зібрано 139 лічильників. Всі вони виставлені і оформлені в належному вигляді. Всі вони працюють.

Черкаський музей є унікальним, оскільки подібних не існує не лише в Україні, а й у Європі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар