4 березня на базі ЗОШ №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради відбувся 1 етап Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування, пише ЧЕмпіон.
У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з дев’яти команд Черкаської області: КДЮСШ Черкаської міської ради, ДЮСШ «Мрія» с. Сагунівка, ДЮСШ «Мрія» Яснозір’я, с. Золотоношка, Драбівського району, Драбівський районий будинок дитячої творчості, команда «Есніка» м.Сміла, м.Черкаси, спортивно-туристичний клуб «Кок-Таш», команда с.Леськи, а також спортсмени з ЧНУ ім.Богдана Хмельницького та с. Будище.
Спортсменам була запропонована спринтерська дистанція в заданому напрямку від 1 до 3 км. Новачки долали дистанцію в 800-900м, з якою не погано впоралися.
Переможці та призери змагань
І місце |
Панченко Іванна (КДЮСШ) |
Ж-ОРEN |
Пятишкін Ілля (КДЮСШ) |
Ч-ОРEN |
Киндик Еліанора (КДЮСШ) |
Ж-10 |
Березняк Максим (КДЮСШ) |
Ч-10 |
Бардик Діана (КДЮСШ) |
Ж-12 |
Киндик Данієль (КДЮСШ) |
Ч-12 |
Кордонська Анастасія (КДЮСШ) |
Ж-14 |
Шевченко Давид (КДЮСШ) |
Ч-14 |
Зелена Анастасія (КДЮСШ) |
Ж-16 |
Харченко Олександр (с.Золотоношка) |
Ч-16 |
Ніконова Анна (КДЮСШ) |
Ж-21 |
Бриндак Євген (Есніка м.Сміла) |
Ч-21 |
Божко Тетяна (м.Черкаси) |
Ж-55 |
Божко Микола (м.Черкаси) |
Ч-55 |
ІІ місце |
Маслюк Ксенія (КДЮСШ) |
Ж-ОРEN |
Дерев’янко Вадим (Кок-Таш) |
Ч-ОРEN |
Кошель Даря (КДЮСШ) |
Ж-10 |
Осадчий Роман (с.Золотоношка) |
Ч-10 |
Буценко Марія (КДЮСШ) |
Ж-12 |
Панкратьєв Роман (КДЮСШ) |
Ч-12 |
Шмандюк Вікторія (с.Леськи) |
Ж-14 |
Коваленко Евген (Есніка м. Сміла) |
Ч-14 |
Ткаченко Діана (с.Золотоношка) |
Ж-16 |
Липа Андрій (КДЮСШ) |
Ч-16 |
Запісочна Дар’я (КДЮСШ) |
Ж-21 |
Зачешигрива Богдан (КДЮСШ) |
Ч-21 |
Малишенко Людмила (м.Черкаси) |
Ж-55 |
Пшеченко Володимир (с.Золотоношка) |
Ч-55 |
ІІІ місце |
Хоменко Даря (Есніка м.Сміла) |
Ж-ОРEN |
Мельничук Микола (ДЮСШ с.Яснозіря) |
Ч-ОРEN |
Мироненко Мирослава (КДЮСШ) |
Ж-10 |
Кузьменко Назар (с.Золотоношка) |
Ч-10 |
Сокур Дар’я (КДЮСШ) |
Ж-12 |
Різник Тимофій (КДЮСШ) |
Ч-12 |
Шпирка Вікторія (Есніка м.Сміла) |
Ж-14 |
Олексенко Дмитро (с.Леськи) |
Ч-14 |
В’юник Карина (ДЮСШ с.Сагунівка) |
Ж-16 |
Пшеченко Владислав (с.Золотоношка) |
Ч-16 |
Опанасюк Анна (м.Черкаси) |
Ж-21 |
Медведенко Володимир (с.Золотоношка) |
Ч-21 |
Ткаченко Наталія (м.Черкаси) |
Ж-55 |
Зеленський Анатолій (м.Черкаси) |
Ч-55 |
Зараз спортсмени готуються до чемпіонату України (дорослі, молодь, юніори, юнаки), Кубку України (1 етап) зі спортивного орієнтування, який відбудеться в Дніпропетровській області з 17 по 20 березня 2017 року.