Відома співачка прийняла естафету флеш-мобу від черкащанина

Відома співачка прийняла естафету флеш-мобу від черкащанина

Впродовж декількох тижнів вся Україна слідкує за грандіозним #танціззіркамиchallenge телеканалу “1+1”, в рамках якого стане відомо, хто візьме участь у легендарному оновленому проекті “Танці з зірками”.

Днями відомий ведучий із Черкас Олександр Скічко у студії “Сніданку з 1+1” передав #танціззіркамиchallenge актору та ведучому Володимиру Зеленському, учасниці гурту “Время и Стекло” і тренеру “Голосу. Діти-4” Наді Дорофєєвій та співаку Володимиру Дантесу.

Також майбутній учасник “Танців з зірками” Олександр Скічко оголосив всеукраїнський #танціззіркамиchallenge та закликав всю країну записувати відео з танцювальними па різних стилів, публікувати в соціальних мережах та залучати друзів до челенджу, а автору кращого ролика ведучі “Сніданку з 1+1” подарують два квитки на прямі ефіри.

Протягом вихідних вся Україна гадала, хто саме з перерахованих зірок прийме #танціззіркамиchallenge та стане одним з учасників легендарного проекту. Отже, на головній сцені країни свої танцювальні здібності продемонструє популярна співачка Надя Дорофєєва:

“Я приймаю виклик від Олександра Скічко і з радістю оголошую, що буду приймати участь у головному шоу країни “Танці з зірками”. Звичайно, більш за все мене цікавлять бальні танці”, – розповіла співачка.

Залиште коментар