Відомі черкащани взяли участь в аукціоні заради хворих дітей

Відомі черкащани взяли участь в аукціоні заради хворих дітей

У Черкасах відбувся благодійний аукціон «Різдвяне диво», яке організував БФ «Делікат». Участь у заході взяло 40 осіб, серед яких і багато відомих черкащан: депутатів, чиновників, підприємців.

Так, на захід завітали депутати Черкаської міської ради Юрій Тренкін, Руслан Петрик, Микола Мирза, народний депутат України Олег Петренко, заступники міського голови Черкас Ігор Волошин та Юрій Ботнар, екс-заступник голови ОДА Віталій Коваль та інші.

Метою заходу було зібрати кошти на лікування трьох дітей, які потрапили у складні життєві обставини. 14-річний Данило Олійник потрапив під потяг, коли ішов у навушниках через колію. Дворічна Златослава Акімова після невдалого щеплення захворіла тяжкою формою цукрового діабету. А 19-річний Тимофій Артикула рік тому отримав перелом шийних хребців і не може ходити. Усім трьом потрібні значні кошти на лікування та реабілітацію.

На аукціоні було багато цікавих лотів від відомих спортсменів, художників, дизайнерів, музикантів. Найактивнiша боротьба була за два прекрасних лоти вiд спортсменiв (велика боксерська рукавичка с особистим пiдписом боксера Олександра Хижняка, яку на аукцiон передав мер Черкас Анатолій Бондаренко, та комплект з фотокарточки, маленьких перчаток та кепки з особистим пiдписом боксера Олександра Усика, якi вiн передав на аукцiон).

Активно скуповувалися представники партії ВО «Батьківщина»: Антон Копилець придбав лот від Усика, футболку, кепку від «Братів Шумахерів» і футболку гурту «Ot Vinta!» купив Юрій Тренкін, футболку байкера Ашота, комбінезон «золотого» чемпіона «Ігор нескорених» Сергія Ільницького і лот від Олени Руднєвої – картину Мона Ліза придбав Руслан Батир. Андрій Сопілков придбав сертифікат на політ з елементами вищого пілотажу. Олег Хелетій купив сувенірну гіпсову орхідею. Руслан Петрик – книгу Дмитра Муравського «Через війну.Погляд волонтера» з автографом. Ігор Волошин обрав для себе картину художника-початківця, дружини кіборга капітана Євгена Подолянчука, пластунки Марії Подолянчук.

Активно боролися за лоти і інші гості заходу. Микола Мирза купив м’яч від Андрія Шевченка, боксерську рукавичку від Олександра Хижняка, картину від Олени Руднєвої і тренування зі стронгменом Віктором Юрченком. Олег Петренко придбав картину «Сни Малевича» від Олени Руднєвої, Павло Собко придбав гаманець від Олександра Царя – місцевого дизайнера, Олексій Романов придбав диск гурту «Фіолет». Усього вдалося вторгувати 55 тисяч гривень.

– Не можливо робити щось дуже мало або щось дуже багато, коли мова iде про дiтей! Дякуємо за запрошення на благодійний аукціон, який вже другий рік поспіль організовує БФ “Делікат”. Хворим діткам бажаю якнайшвидшого одужання і міцного здоров’я! – зазначив депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

– На аукціон прийшли ті, хто небайдужий до чужого горя, хто готовий підтримати абсолютно незнайомих дітей, які потребують підтримки. Завдяки тим, хто прийшов, зала була зігріта величезною любов`ю, добротою. Панувала добра, чудова позитивна атмосфера. Окремо хочу подякувати активісту і волонтеру Ірині Хорошаєвій за допомогу в організації заходу, – зауважила керівник проектів БФ «Делікат» Юлія Іщенко.

Вона підкреслила, що збір коштів на підтримку цих дітей триває. Усі, хто хоче надати підтримку, можуть звернутися у БФ «Делікат».

Залиште коментар