Відомий телеведучий з Черкащини озвучив перший український мультсеріал на реальних подіях

Відомий телеведучий з Черкащини озвучив перший український мультсеріал на реальних подіях

Український телеведучий із Черкащини Володимир Остапчук озвучив нову серію “Книги-мандрівки”, присвяченій одній із художниць України Марії Примченко яка все життя ходила на милицях. А письменниця з Черкас Ірен Карпа написала сценарій до серії.

Про це йдеться на Ютуб-каналі “Книга-мандрівка. Україна”, пише “Інфоміст“.

12 січня родина художниці та вся країна відзначатимуть 110 річницю із дня її народження.

“У серії спробували відтворити чудернацький всесвіт творчині, чиє наївне мистецтво збурює уяву, бентежить розум та надихає вчених мистецтвознавців у всьому світі”, – ідеться в підписі до відео.

Історію художниці розкажуть її яскраві, дивакуваті та дуже веселі творіння. Вони точно знають, як творчість Марії врятувала її родину від голодної смерті, як її роботи вразили митців на Всесвітній виставці у Парижі та чому Примаченко з родиною так і не евакуювали після трагедії на Чорнобильській АЕС.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах. Така назва спричинена тим, що серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Ютубі. Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події.

Залиште коментар