Відомий телеведучий з Умані посміявся над зірками-політиками

Відомий телеведучий з Умані посміявся над зірками-політиками

Відомий телеведучий з Умані, що на Черкащині, Володимир Остапчук опублікував на своєму YouTube-каналі нову пародію «Зе Шоу-біз». Розважальне відео присвячене українським зіркам, які виявили бажання стати частиною політичної системи країни, повідомляє “Вичерпно“.

– За останній місяць у мене з’явилося вдвічі більше роботи. Інколи здається, що в шоу-бізнесі залишився лише я один. Більша частина моїх колег окрім звання народних улюбленців, хочуть стати ще й народними обранцями. Це добре для країни, але що ж буде з шоу-бізнесом? Чому зірки масово йдуть у політику? Чи будуть виступати на сцені колишні політики? Саме про це йдеться мова у моїй новій пародії, — зауважив телеведучий на своїй сторінці в «Instagram».
Також Володимир Остапчук додав, що пародія не несе ніякого серйозного підтексту. Тому попросив сприймати побачене з гумором.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук спародіював кліп відомої співачки.

Нещодавно Володимир Остапчук потішив фанів веселою пародією на пісню Насті Каменських “Попа как у Ким”. Ведучий відзняв своє бачення кліпу у супермаркеті, згадуючи не “якихось там” зарубіжних Кім-Кім, Рі-Рі, Джи-Джи, а зірок українського шоу-бізнесу.

Про чудове почуття гумору 34-річного актора знають всі, тому він не побоявся посміятися над тими, хто вже має місце в українському зірковому бомонді. “Під веселу роздачу” потрапив Микола Тищенко за його танці, Євген Коштовий за смішний вираз обличчя, MONATIK за невисокий зріст, а також зірковий співак з Черкащини Олег Винник, Катерина Кухар, MELOVIN, Тіна Кароль, Віталій Козловський, Іраклі Макацарія, Софія Ротару, Іван Дорн, Олександр Педан та інші.

Залиште коментар